
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Parasol Properties | sun umbrellas without frill |
|---|---|
| Parasol Properties | professional parasols |
| Parasol size | 400,0 cm |
| Type of parasol | centre parasols |
| Shape of the parasol | square parasols |
| Parasol material | aluminium parasols |
| Upholstery color | white, cream and natur parasols |
| Rod diameter | 60,0 mm |
| Opening method | manual opening |
| Material of the parasol cover | sun umbrellas with polyester cover |
| Fabric weight of the parasol | 220,0 g/m2 |