
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Material | composite |
|---|---|
| Shape | round |
| Width/Diameter | 36,0 cm |
| Height | 14,0 cm |
| Collection | eileen |
| Color | grey |
| Length | 36,0 cm |
| Weight | 1,8 kg |
| Volume | 12,5 l |
| According to the manufacturer Pottery Pots | |
| Pottery Pots Planter Catalog 2026 |