
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Rod diameter | from 41 to 55 mm |
|---|---|
| Stand Material | plastic stands for parasols |
| Rod diameter | up to 30 mm |
| Rod diameter | from 31 to 40 mm |
| Weight of umbrella stand | 40,0 kg |
| Properties of Parasol Stand | fillable stands and bases for parasols |
| Properties of Parasol Stand | umbrella stands with handle |
| Properties of Parasol Stand | umbrella stands with wheels |