
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Type of table | low coffee tables |
|---|---|
| Type of table | folding and side tables |
| Table Properties | fixed tables |
| Table length | 75,0 cm |
| Table width | 75,0 cm |
| Table height | 40,0 cm |
| Table Shape | round tables |
| Frame Material | metal frame |
| Frame Material | construction braided with artificial rattan |
| Board Material | ceramic plate |