
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Type of table | dining tables |
|---|---|
| Table Properties | fixed tables |
| Table length | 99,0 cm |
| Table width | 99,0 cm |
| Table height | 75,0 cm |
| Table Shape | square tables |
| Frame Material | frame made of old (recycled) teak |
| Board Material | board made of old (recycled) teak |
| According to the manufacturer Barlow Tyrie | |
| Barlow Tyrie Catalogue 2026 |