
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Rozměr slunečníku | 300,0 cm |
|---|---|
| Typ slunečníku | boční slunečníky |
| Tvar slunečníku | kulaté slunečníky |
| Materiál slunečníku | hliníkové slunečníky |
| Barva potahu | bílé, krémové a natur slunečníky |
| Barva potahu | šedé, antracitové a černé slunečníky |
| Hmotnost stojanu | 200,0 kg |
| Materiál potahu slunečníku | slunečníky s akrylovým potahem |
| Gramáž potahu slunečníku | 260,0 g/m2 |
| Dle výrobce Umbrosa | |
| Umbrosa vzorník potahů |