Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Type of table | dining tables |
|---|---|
| Table Properties | fixed tables |
| Table length | 160,0 cm |
| Table width | 90,0 cm |
| Table height | 73,0 cm |
| Table Shape | rectangular tables |
| Frame Material | aluminium frame |
| Board Material | hpl - high pressure outdoor laminate |
| According to the manufacturer Stern | |
| Katalog Stern 2026 | |
| STERN color chart 2026 |