
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Type of table | low coffee tables |
|---|---|
| Type of table | folding and side tables |
| Type of table | separate table tops for garden tables |
| Type of table | separate garden table frames |
| Table Properties | fixed tables |
| Table Properties | folding tables |
| Table length | 52,0 cm |
| Table width | 52,0 cm |
| Table height | 60,0 cm |
| Table Shape | round tables |
| Frame Material | aluminium frame |
| Board Material | aluminium plate |