
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Materiál stojanu | plastové stojany pro slunečníky |
|---|---|
| Průměr tyče | do 30 mm |
| Průměr tyče | od 31 do 40 mm |
| Průměr tyče | od 41 do 55 mm |
| Typy stojanu a kotvení | mobilní stojany pro slunečníky |
| Hmotnost stojanu pro slunečníky | 45,0 kg |
| Vlastnosti stojanu pro slunečníky | stojany pro slunečník s madlem |
| Vlastnosti stojanu pro slunečníky | stojany pro slunečník s kolečky |