
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Type of table | dining tables |
|---|---|
| Table Properties | fixed tables |
| Table length | 250,0 cm |
| Table width | 110,0 cm |
| Table height | 77,0 cm |
| Table Shape | rectangular tables |
| Table Shape | other |
| Frame Material | teak frame |
| Board Material | teak board |
| According to the manufacturer Apple Bee | |
| Apple Bee Catalogue 2026 |