Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Type of table | dining tables |
|---|---|
| Table Properties | fixed tables |
| Table length | 280,0 cm |
| Table width | 100,0 cm |
| Table height | 74,0 cm |
| Table Shape | rectangular tables |
| Frame Material | teak frame |
| Board Material | ceramic plate |