
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Material | composite |
|---|---|
| Shape | round |
| Width/Diameter | 80,0 cm |
| Height | 70,0 cm |
| Color | black/anthracite |
| Length | 80,0 cm |
| Weight | 18,0 kg |
| Volume | 253,0 l |
| According to the manufacturer Luca Lifestyle | |
| Luca Lifestyle Catalogue 2026 |