
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Shape | round |
|---|---|
| Width/Diameter | 23,5 cm |
| Height | 21,0 cm |
| Collection | dax |
| Color | grey |
| Length | 53,0 cm |
| Weight | 1,9 kg |
| Volume | 19,0 l |
| According to the manufacturer Pottery Pots | |
| Pottery Pots Planter Catalog 2026 |