
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Material | composite |
|---|---|
| Shape | rectangular |
| Width/Diameter | 60,0 cm |
| Height | 50,0 cm |
| Collection | jort |
| Color | grey |
| Length | 150,0 cm |
| Weight | 43,6 kg |
| Volume | 450,0 l |
| According to the manufacturer Pottery Pots | |
| Pottery Pots Planter Catalog 2026 |