
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Material | plastic |
|---|---|
| Shape | square |
| Width/Diameter | 40,0 cm |
| Height | 40,0 cm |
| Collection | block |
| Color | black/anthracite |
| Color | grey |
| Length | 40,0 cm |