
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Materiál | plast |
|---|---|
| Tvar | čtvercový |
| Šířka/průměr | 40,0 cm |
| Výška | 40,0 cm |
| Kolekce | block |
| Barva | černá/antracit |
| Barva | šedá |
| Délka | 40,0 cm |