
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Tvar | kulatý |
|---|---|
| Materiál | kompozit |
| Šířka/průměr | 60,0 cm |
| Výška | 60,0 cm |
| Kolekce | bucket |
| Barva | šedá |
| Délka | 68,0 cm |
| Hmotnost | 14,9 kg |
| Objem | 200,0 l |
| Dle výrobce Pottery Pots | |
| Katalog květináčů Pottery Pots 2026 |