Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Vlastnosti slunečníku | slunečníky bez volánu |
|---|---|
| Vlastnosti slunečníku | slunečníky s naklápěním |
| Vlastnosti slunečníku | boční slunečníky otočné podle svislé osy |
| Rozměr slunečníku | 230,0 cm |
| Druhý rozměr slunečníku | 230,0 cm |
| Typ slunečníku | ostatní konstrukce |
| Tvar slunečníku | čtvercové slunečníky |
| Materiál slunečníku | hliníkové slunečníky |
| Barva potahu | šedé, antracitové a černé slunečníky |
| Způsob otevírání | manuální otevírání |
| Materiál potahu slunečníku | slunečníky s akrylovým potahem |
| Gramáž potahu slunečníku | 260,0 g/m2 |
| Světlostálost potahu | 8,0 |
| Dle kolekce Paraflex | |
| Umbrosa Paraflex technický list | |
| Dle výrobce Umbrosa | |
| Umbrosa vzorník potahů |