
Přijďte si vše vybrat a vyzkoušet do největšího showroomu se zahradním nábytkem, více jak 2.500 m2 inspirace pro vaši terasu jen deset minut od Prahy
Otevřeno Út-So od 10-18 hodin, adresa Husova 2581, Brandýs nad Labem
| Počet míst | 8,0 |
|---|---|
| Typ stolu | jídelní stoly |
| Vlastnosti stolu | pevné stoly |
| Délka stolu | 234,0 cm |
| Šířka stolu | 105,0 cm |
| Výška stolu | 75,0 cm |
| Tvar stolu | obdélníkové stoly |
| Materiál rámu | teakový rám |
| Materiál desky | teaková deska |